top of page

Dozór elektryczny

Awarie instalacji elektrycznych mogą zdarzyć się zupełnie nieoczekiwanie, o każdej porze dnia lub nocy. Każda chwila bez prądu może przynieść ogromne straty, zarówno przedsiębiorstwom jak i prywatnym mieszkańcom. Dłuższa awaria instalacji energetycznych może spowodować nawet utratę zdrowia bądź życia ludzi. Przykładem może być nawet chwilowy brak elektryczności w szpitalach, hospicjach, żłobkach. Często nawet zasilanie awaryjne nie działa w przypadku większych awarii, co może spowodować, że życie pacjentów zostanie zagrożone. Bez właściwego sprzętu i wiedzy nie jesteśmy w stanie sobie sami pomóc, a każda chwila bez energii elektrycznej to ogromny kłopot. Najprostsze czynności życia codziennego, także wymagają właściwie działającej instalacji elektrycznej. Czy chcemy zagotować wodę nas herbatę, czy podgrzać butelkę dla niemowlaka, czy po prostu wysuszyć włosy przed wyjściem z domu korzystamy z elektryczności. W razie awarii, żadne urządzenie w domu, biurze, fabryce, szpitalu, lub innej instytucji nie będzie działać.

Nasza usługa polega na prowadzeniu eksploatacji i dozoru instalacji, urządzeń elektroenergetycznych w imieniu właściciela lub zarządcy.

Zakres świadczenia usługi jest zawsze indywidualnie ustalany z klientem i dopasowany do charakteru prowadzonej działalności.

Usługa jest dedykowana dla przedsiębiorstw, które nie posiadają rozbudowanych struktur utrzymania ruchu, jest również doskonałym uzupełnieniem audytorskim w zakresie nadzoru nad infrastrukturą energetyczną dla zakładów przemysłowych.

 

pogotowie.jpg
bottom of page