top of page

Instalacje RTV

Współczesne domy, hotele, pensjonaty oraz wiele firm i instytucji, posiadających co najmniej jeden odbiornik RTV , potrzebują poprawnie działającej instalacji telewizyjnej. W szczególności pensjonaty i hotele dbając o odpowiedni poziom swoich usług posiadają całą sieć instalacji telewizji cyfrowych, naziemnych, satelitarnych, gwarantując odbiorniki RTV w każdym z pokoi.
Projekt, montaż i konfiguracja

Bardzo ważną sprawą przy tak rozbudowanych instalacjach jest właściwy projekt, montaż, dostrojenie i konfiguracja wszystkich urządzeń, by zapewnić gościom idealny odbiór, bez awarii i zakłóceń. Podobnie jest w domach wielomieszkaniowych i na nowoczesnych osiedlach domów jednorodzinnych, gdzie zarządcy zapewniają właścicielom mieszkań naziemne anteny zbiorcze i telewizję cyfrową. W tym przypadku właściwy projekt i indywidualne podejście do jego realizacji są kluczem do sukcesu i zadowolenia wszystkich mieszkańców. Jednorodzinne domy wymagają pełnej instalacji telewizyjnej, by zapewnić mieszkańcom odbiór programów w kilku pokojach na różnych kondygnacjach.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, modernizacji oraz serwisu instalacji RTV!

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli branży hotelarsko-turystycznej oraz zarządców osiedli mieszkaniowych i osób prywatnych. Dzięki idealnie zaprojektowanej przez nas instalacji gwarantujemy niezakłócony odbiór programów telewizyjnych, oraz najnowsze rozwiązania technologiczne tej branży. Zapewniamy wykonanie projektu, montaż oraz konserwację i serwis systemów anten cyfrowych, naziemnych i telewizji kablowych. Montując instalacje telewizyjne we Wrocławiu używamy precyzyjnych urządzeń pomiarowych do ustawienia anten oraz konfiguracji całego systemu tak, by zapewnić Państwu jego niezawodność i bezawaryjność.

Wysoka jakość usług i sprzętu

Do realizacji zleceń stosujemy urządzenia oraz podzespoły najwyższej jakości i najlepszych marek na rynku, co daje gwarancję na trwały i niezakłócony odbiór programów i pozwala na optymalnie najlepiej dobrane konfiguracje sprzętu. Realizujemy wszystkie zlecenia, bez względu nas ich wielkość i zakres oraz idąc z duchem rozwoju techniki oferujemy najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie. Nasi pracownicy posiadają wszelkie kwalifikacje i uprawnienia do prac wysokościowych, pracują zgodnie z wymogami zachowania bezpieczeństwa oraz zabezpieczeniem terenów wokół obszaru realizowanego projektu. Nasza firma z przyjemnością przedstawi Państwu najlepszą ofertę na realizację zleceń.

456.png
bottom of page